Największa umowa w historii Dragon's Den, która sprawi że będziesz bogaty w 7 dni! (Poważnie)

( 4 marzec 2019, poniedziałek ) - Tych dwóch najlepszych przyjaciół z uniwersytetu stworzyło Bitcoin Trader, prostą platformę tradingową dla Bitcoina.

W hitowym programie telewizyjnym TV4 „Dragons' Den” dwójka najlepszych znajomych z uczelni zaproponowała swoją zautomatyzowaną platformę tradingową o nazwie „Bitcoin Trader”. Idea tej aplikacji jest bardzo prosta: umożliwienie zwyczajnej osobie wykorzystania boomu bitcoinowego do pomnażania swojego kapitału. Nawet w przypadku gdy nie ma ona absolutnie żadnego pojęcia na temat inwestowania lub technologii.

Użytkownik musi najpierw wpłacić początkową kwotę na platformę, zazwyczaj 1000zł lub więcej, następnie zakupić określoną liczbę BitCoina, a zautomatyzowane algorytmy tradingowe zrobią całą resztę.

Właściciele platformy pragną zarabiać na swoim produkcie pobierając niewielką prowizję jedynie od już wygenerowanych zysków. Uczestnicy programu poprosili jury Dragons' Den o 750 tys. zł w zamian za 25% udziałów w firmie wartej ponad 3 miliony złotych.

W celu zademonstrowania potęgi ich nowej platformy Adam Kruszewski zdeponował w niej 1000 zł w trakcie trwania programu.

Adam Kruszewski zaraz po zakupie pierwszych BitCoinów za pomocą platformy Bitcoin Trader.

„Słyszałem o Bitcoinie i potencjalnie ogromnych zyskach jakie może dostarczyć, ale nigdy wcześniej żadnego nie kupiłem. Nie mam pojęcia gdzie i jak zacząć. To jest niezwykle proste, teraz mogę po prostu użyć swojej karty kredytowej w celu depozytu kapitału, a platforma kupuje Bitcoiny za mnie” powiedział Adam.

Po wpłaceniu 1000 złotych platforma zaczęła swoją pracę. Kupowała walutę taniej, a sprzedawała drożej. Po upływie 3 minut saldo wynosiło już 1278 zł. Jest to zysk w postaci 278 zł.

Inwestorzy Dragons' Den zaczęli być bardzo zainteresowani zainwestowaniem w ten biznes.

Wszyscy inwestorzy zostali momentalnie zainteresowani tym jak łatwo i szybko zostały wygenerowane zyski. Platforma jest całkowicie zautomatyzowana, nie wymagając niczego od użytkownika. Sam Bitcoin jest bardzo zmienny, co stwarza wielorakie możliwości do uzyskania zysków.

„Bitcoin jest obecnie gorącym tematem i nawet ktoś taki jak Adam, bez urazy dla niego, może zarabiać na nim pieniądze. Wchodzę w to. Muszę mieć w posiadaniu część tej inwestycji. Składam ogromną ofertę w wysokości 7 milionów złotych za 25% udziałów w firmie.” powiedział Marian Owerko.

Zanim pozostali przedsiębiorcy mieli szansę na odpowiedź na ofertę Owerko, Adam Kruszewski przerwał i powiedział z szerokim uśmiechem na twarzy: „Zyski wzrosły do 1463 zł w 8 minut”.

Zaraz po sukcesie Adam Kruszewski, Marian Owerko przekalkulował swoją pierwotną ofertę.

Ponadto, w tym momencie wszyscy przedsiębiorcy byli gotowi do inwestowania. Licytacja przebiegała szybko pomiędzy Maciejem Kaczmarskim, a Marianem Owerko. Kaczmarski przebił ofertę na 9 milionów złotych za 25% udziałów, a Owerko zaoferował 9 milionów za 20% udziałów spółki, skutecznie podnosząc jej całkowitą wartość na 40.5 milionów.

Po długiej dyskusji i licytacji inwestorzy zdecydowali się, robiąc największą ofertę w historii programu Dragons'Den.

Zdecydowaliśmy się przetestować platformę Bitcoin Trader i sprawdzić czy jest możliwe zarabianie pieniędzy za jej pomocą.

Szybko odkryliśmy, że pobiera ona 2% z zysków, które zostały wygenerowane, a minimalny wkład początkowy wynosi 1000 złotych. Od tej kwoty aplikacja zaczyna trading.

Dodatkowo, zauważyliśmy że Bitcoin Trader zarabia pieniądze kupując kiedy cena idzie w górę, a również kiedy spada. Jest to znane pod pojęciem short-selling, który platforma automatycznie obsługuje.

Zdecydowałem się na rejestrację w Bitcoin Trader. Zrobiłem pierwszy depozyt w wysokości 1000 złotych i ustawiłem status na aktywny.

Moje rezultaty używania Bitcoin Trader po upływie 7 dni.

W trakcie programu Keller zarobił 278 zł w 3 minuty. W moim przypadku nie było to aż tak szybkie. Wygenerowanie 312 zł zysku, zajęło platformie 20 godzin, co i tak niesamowicie mi zaimponowało! Nigdy wcześniej nie kupowałem kryptowalut i również nigdy w życiu nie zajmowałem się handlem. A jednak, w tym przypadku byłem zdolny do generowania zysków.

Sprawdzałem codziennie przez 5 minut moje rezultaty a po upływie 5 dni stan konta wynosił 2520 złotych. Ta kwota to 252% mojej pierwotnej wpłaty. Zacząłem wierzyć w działanie tej platformy.

Po upływie kolejnych 7 dni stan mojego konta wynosił 7060 złotych. Na tym etapie mój umysł nie potrafił nadążyć nad myślami na co będę mógł wydać zarobione pieniądze. To więcej pieniędzy niż zarabiam w tydzień, a zajmuje mi to jedynie 30 minut tygodniowo.

Zdecydowałem się na utrzymywanie stanu aktywnego konta przez okres 15 dni, ponieważ chciałem sprawdzić jak wysoko może zajść. Stan konta osiągnął szczytowo 27 tysięcy złotych, ale posiadał również trade negatywny w wysokości 290 zł. Sprawdzałem dokładnie historie transakcji i odkryłem, że nie wszystkie transakcje są zyskowne. Niektóre z nich były stratne.

Ta platforma to nie jest żadna magia, ale w 70% moich tradów, które były zyskowne i rezultatu końcowego w wysokości 27 tysięcy złotych uzyskanych z 1000 złotych jest opłacalna. Czas pracy wynoszący 30 minut tygodniowo i nie wymagający żadnej inwestycji technologicznej ani merytorycznej jest niesamowitym plusem.

Jak widać na screenie poniżej, zdecydowałem się „wypłacić środki” w wysokości 27 tysięcy złotych ze swojego konta.

Przede wszystkim byłem zdolny do zarobienia ponad 27 tysięcy za pomocą Bitcoin Trader. Zdecydowałem się wypłacić wszystkie środki i przeznaczyć je w całości na zagraniczne wczasy. Kiedy z nich wrócę do domu, to pozostałe zarobione pieniądze przeznaczę na kolejna inwestycję przez Bitcoin Trader. Może nawet zdecyduję się rzucić swoją pracę!

Uwaga: 48 godzin. To czas, który jest potrzebny, by przenieść środki zarobione na platformie na Twoje osobiste konto bankowe.

DRAGONS' DEN PO PROSTU POKOCHALI Bitcoin Trader

„Bitcoin Trader stał się najlepszą inwestycją jakiej dokonałem w całym swoim życiu. Biznesman przekroczył granice zysku w skali 2,400% jedynie w tym roku. Jako użytkownik platformy moje zyski Bitcoinowe wzrosły o 320% przy użyciu wirtualnego autopilota” - Marian Owerko

„Straciłem bardzo dużo na nieudanej ofercie za Bitcoin Tradera, jako że właściciele zdecydowali się przyjąć ofertę złożoną przez Mariana Owerko. Ale na szczęście zarobiłem dużo jako użytkownik samej platformy. Mój zysk jako zwykły użytkownik wynosił ponad 630%, co przekracza wszystko co do tej pory kupiłem w Dragons' Den” - Maciej Kaczmarski

„Stałam się przykładem kogoś kto tylko słyszał o Bitcoinie, a stał się multi milionerem w okresie 3 miesięcy. Żałuję, że nie zaoferowałam większej kwoty w programie żeby go kupić, ale jestem absolutnie szczęśliwa mogąc być użytkowniczką tego produktu” - Anna Garwolińska

„Jestem wciąż w szoku. Złożyłem depozyt w wysokości 1000 złotych w trakcie trwania programu i uzyskałem natychmiastowy zysk w wysokości 278 złotych w 3 minuty. Ta rzecz naprawdę działa!” - Adam Kruszewski

„Bitcoin Trader zrewolucjonizował dla mnie świat inwestycji. Praktycznie całkowicie zrezygnowałem ze standardowego obracania kapitałem na giełdzie. Za pomocą Bitcoin Tradera jesteś w stanie zarabiać więcej, szybciej, łatwiej i bez posiadania żadnej wiedzy na temat kryptowalut i Bitcoina.” - Grzegorz Hajdarowicz

SAM WYPRÓBUJ Bitcoin Trader

Na chwilę obecną Bitcoin Trader oferuje naszym czytelnikom możliwość wypróbowania platformy przy wstępnym początkowym depozycie kapitału w wysokości jedynie 1000 złotych.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost zainteresowania tą platformą tradingową, depozyt początkowy może wzrosnąć!

Ważne jest żebyś zarejestrował się do Bitcoin Trader już teraz, ponieważ nie wiemy ile kont będzie niebawem dostępnych.

Możesz zasilić swoje konto za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

WYNIKI NASZYCH CZYTELNIKÓW
ZYSK: 23,350 PLN

„Używałem Bitcoin Trader przez okres ledwie przekraczający 2 tygodnie. Z 1000 PLN depozytu uzyskałem 23,350 PLN. To jest kwota znacznie przekraczająca tą, którą zarabiam w mojej pracy”

Emil Barański
Poznań

ZYSK: 33,800 PLN

„Stan mojego konta osiągnął 33,800 PLN po upływie jednego miesiąca na Bitcoin Trader. Konto mogę obsługiwać na swoim laptopie. Podróżowałem dookoła Australii zarabiając jednocześnie pieniądze!”

Piotr Kasprzyk
Sopot

ZYSK: 81,500 PLN

„Używanie tej platformy jest tak banalnie proste, że ciężko to opisać! Nigdy wcześniej nie handlowałam niczym, a teraz zarabiam ponad 15,000 PLN tygodniowo i cieszę się życiem!”

Dorota Michalska
Warszawa

ZYSK: 150,000 PLN

„Nareszcie mogłem rzucić swoją pracę. Wszystko dzięki platformie Bitcoin Trader. Zarabiam tak dużo, a zarazem tak łatwo!”

Jakub Czerkas
Łódź

ZYSK: 28,000 PLN

„Z platformy Bitcoin Trader korzystam dopiero 2 tygodnia, a za wygenerowany zysk już zdążyłam opłacić wakacje po całej Europie”

Julia Stanisławska
Kraków

ZYSK: 215,000 PLN

„Zainwestowałem razem ze swoim przyjacielem w duecie i trafiliśmy na żyłę złota po 3 tygodniach. Robot tradingowy robi za Ciebie całą pracę. Razem zarabiamy ponad 45 tysięcy w tydzień”

Wojciech Komorek i Łukasz Łabojko
Białystok

ZYSK: 43,500 PLN

„Mój chłopak powiedział mi o Bitcoin Trader co całkowicie zmieniło moje życie. Teraz zarabiam ponad 8 tysięcy miesięcznie, za mniej niż 30 minut pracy dziennie”

Magdalena Gała
Kielce

Oferta Specjalna

Jesteś trzy kroki od zaczęcia:

  1. Zarejestruj Się Aby Otworzyć Darmowe Konto
  2. Zdeponuj Minimum 1000 PLN
  3. Używaj Platformy Bitcoin Trader I Zarabiaj Codziennie