Jeszcze kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski był na skraju bankructwa i nie widział szansy na lepsze jutro. Na kanale stacji TVN24 Biznes i Świat zdradził widzom jak dowiedział się o platformie transakcyjnej Bitcoin Profit, dzięki której wyszedł z długów i dorobił się fortuny. Działanie platformy było proste: umożliwić przeciętnemu Kowalskiemu zarobienie pieniędzy na ogromnej popularności kryptowalut. Do skorzystania z programu nie wymagano żadnego doświadczenia w zakresie technologii czy inwestycji.

Piosenkarz wyjaśnił: “Nigdy nie powiedziałbym nikomu o tym jak to się stało, ale wiem że jest wiele osób które toną w długach tak jak ja kiedyś. Przedtem cały swój dorobek artystyczny i kwoty które zarobiłem na koncertach straciłem poprzez swoje uzależnienie od hazardu, kiepskie inwestycje i imprezowy tryb życia. Na szczęście teraz jestem stabilny finansowo, nawet bardziej niż z okresu swojej kariery z Ich Troje i nie muszę się już martwić o jutro. ”

Po wpłaceniu przez użytkownika depozytu początkowego (zazwyczaj w kwocie 250 EUR lub większej) może on łatwo i szybko rozpocząć działania na platformie. Korzystając z kombinacji danych i uczenia maszynowego, platforma podpowiada użytkownikom jaki jest najlepszy czas na tanie kupno i drogą sprzedaż bitcoina, co umożliwia maksymalizację zysków.

Po sukcesie Michała, aby zademonstrować możliwości platformy ponownie podczas nadawania programu w TVN BiŚ Jolanta Pieńkowska wpłaciła depozyt w kwocie 250 EUR na żywo w programie.

Jolanta Pieńkowska opisała swoje doświadczenie po zarejestrowaniu się na platformie

Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 EUR Jolanta rozpoczęła handlowanie bitcoinem kupując go za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 483,18 EUR, co daje 233,18 EUR zysku.

Michał Wiśniewski opowiada o swojej pierwszej udanej inwestycji w platformie Bitcoin Profit

Każdy w programie był pod wrażeniem jak łatwo piosenkarz zarobił pieniądze. Platforma jest niezwykle przyjazna użytkownikowi i umożliwia generowanie zysków na wiele sposobów ze względu na wahania wartości bitcoina.

Zanim Michał otrzymał szansę aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, Jolanta wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już 398,42 euro”..


Wypróbuj Bitcoin Profit już teraz

Zdecydowaliśmy się wypróbować Bitcoin Profit, aby zobaczyć czy zarabianie pieniędzy poprzez korzystanie z platformy jest naprawdę możliwe.

Oto wniosek:szybko odkryliśmy, że platforma pobiera prowizję w kwocie wynoszącej 2% zysków które uzyskał użytkownik. Aby rozpocząć działanie na platformie należy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwota ta jest początkową inwestycją użytkownika i będzie przeznaczona na zakup bitcoina przez oprogramowanie transakcyjne.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się że Bitcoin Profit zarabia pieniądze kupując bitcoiny, kiedy ich cena ma tendencję wzrostową ORAZ sprzedając je, kiedy ich cena ma tendencję zniżkową. Działanie takie jest znane jako krótka sprzedaż. Platforma umożliwia dokonywanie takiej sprzedaży z łatwością.

MOJE WYNIKI PO 7 DNIACH Z Bitcoin Profit: Zdecydowałem się założyć konto na stronie Bitcoin Profit, wpłaciłem początkowy depozyt w kwocie 250 euro i aktywowałem konto.

W trakcie programu Jolanta zarobiła 233,18 EUR w ciągu 3 minut. Mnie zajęło to znacznie dłużej. Platforma potrzebowała 20 godzin, aby wygenerować zysk w kwocie 192,19 EUR. Nadal jest to imponujący wynik! Nigdy wcześniej nie kupiłem bitcoina i nigdy w swoim życiu niczym nie handlowałem. A jednak udało mi się zarobić na tym pieniądze.

Każdego dnia poświęcałem około 5 minut aby sprawdzić wyniki. Po 5 dniach zysk wynosił już 630 EUR. To oznacza wzrost mojego kapitału początkowego o 252%. Zacząłem naprawdę wierzyć w tę platformę.

Po 7 dniach moje fundusze wynosiły już 1930 EUR. W tym momencie w moim umyśle zaczęło pojawiać się mnóstwo pomysłów na to, jak mógłbym wydać te pieniądze. To więcej niż zarobiłem w pracy przez cały tydzień, a na sprawdzanie platformy poświęciłem mniej niż 30 minut.

Zdecydowałem się na pozostawienie mojego konta aktywnym przez łącznie 15 dni, ponieważ chciałem zobaczyć ile można w tym czasie zarobić. Ostatecznie na moim koncie widniała kwota 7380,10 EUR. Miałem jednak na koncie także nieudaną transakcję na kwotę 79,51 EUR. Przejrzałem zatem historię kupna i sprzedaży bitcoina i odkryłem, że nie każda transakcja była dla mnie zyskowna. Na niektórych traciłem pieniądze.

Ta platforma to nie magia, jednak 70% moich transakcji przyniosło mi zyski. Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 EUR byłem w stanie zarobić 7300,59 EUR netto. Zajęło mi to mniej niż 30 minut tygodniowo. Nie miałem do tego żadnego doświadczenia technicznego czy inwestycyjnego.

Jak można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, zdecydowałem się wypłacić z konta moje fundusze w kwocie 7300,59 EUR.

Jak z łatwością wypłaciłem pieniądze z konta Bitcoin Profit

Podsumowując, na korzystaniu z Bitcoin Profit zarobiłem 7300,59 EUR. Zdecydowałem się przeznaczyć te pieniądze na wakacje za granicą. Kiedy wrócę zdecydowanie wpłacę pozostałe po wakacjach pieniądze na konto w Bitcoin Profit. Może nawet rzucę pracę!

Uwaga: wypłacone pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym po 48 godzinach.

WYPRÓBUJ Bitcoin Profit

Właśnie teraz Bitcoin Profit umożliwia naszym czytelnikom wypróbowanie platformy. Warunkiem jest wpłacenie depozytu w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwotę tą można wypłacić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost popularności platformy handlowej minimalna kwota depozytu początkowego może wzrosnąć!

Dlatego też istotne jest aby zarejestrować się na stronie Bitcoin Profit jak najszybciej, ponieważ nie wiemy przez jaki czas będą jeszcze wolne miejsca.

Możesz zasilić konto za pośrednictwem karty kredytowej lub transferu bankowego.

Aby rozpocząć, należy wykonać trzy poniższe kroki:
1. Załóż darmowe konto
2. Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 250 EUR
3. Korzystaj z The Bitcoin Trading Platform, aby generować zyski

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie

Krok 1: Wprowadź swoje dane osobowe aby założyć darmowe konto


Krok 2: Wpłać depozyt w minimalnej kwocie inwestycji 250 EUR


Krok 3: Wypłać zyski (lub potraktuj je jako dalszą inwestycję, aby wygenerować więcej zysków!)


Wypróbuj Bitcoin Profit już teraz

Powiązane linki:
Oficjalna strona Bitcoin Profit